Відправляючи заявку погоджуєтеся з умовами використання сервісу Все СТО""
Як працює сервіс?
крок
Подаєте заявку на ремонт. Вказуєте несправність, данні про авто та свої контакти. Це займе 1 хвилину
крок
Отримуєте відповіді від СТО та майстрів вашого міста з цінами та запрошенням на ремонт
крок
Порівнюєте пропозиції по ціні та місцем разташування СТО
крок
Узгоджуєте умови з обраним СТО та обслуговуєте свій автомобіль 
Як працює сервіс?
Про сервіс ВСЕ СТО

За добу сервіс відвідали

1323

людини

Швидкий пошук СТО
Найповніша база СТО країни
Знайдеться СТО для будь-якого авто

Агрегатор СТО

Своєчасне обслуговування автомобіля дозволить виключити поломки, пов'язані зі значними матеріальними витратами для їх усунення. Для зручності всі існуючі автосервіси можна розділити на кілька категорій, включаючи гаражні, дилерські та незалежні. Щоб не довелося довго шукати відповідний сервіс, де вам зможуть запропонувати дійсно якісне обслуговування, складена найповніша база СТО країни. Після заповнення короткої анкети ви отримаєте пропозиції від СТО, які допоможуть вирішити проблему.

Які існують різновиди автосервісів?

Почнемо з офіційних дилерських автосервісів. Вони пропонують своїм клієнтам не тільки технічне обслуговування, але і грамотний ремонт певної марки автомобілів. Якщо компанія співпрацює з автовиробником, то повинна володіти високим рівнем професіоналізму, що є додатковою гарантією. Подібний сервіс володіє високою репутацією, а широкі зв'язки допоможуть замовнику отримати оригінальні запчастини. Своєчасне обладнання дає можливість вирішити серйозні проблеми у стислі терміни. У той же час потрібно пам'ятати, що вартість ремонту нерідко виявляється вище, ніж в інших сервісах.

Альтернативою офіційним автосервісу є незалежні СТО. У цю категорію входить величезна кількість компаній, кожна з яких може запропонувати широкий перелік послуг. На відміну від офіційного сервісу, подібні компанії не мають офіційної акредитації, але можуть запропонувати більш вигідні ціни. Також клієнти можуть отримати переваги від лояльного ставлення, що важливо. Даний варіант СТО для будь-якого автомобіля обирає більшість автомобілістів.

що Залишилася категорією є гаражні автомобільні сервіси. У цю групу можуть потрапити як вельми гідні СТО, так і компанії, які не заслуговують уваги. Будь-яку приватну майстерню обов'язково необхідно відвідати перед тим, як користуватися її послугами. Відмінно, якщо її рекомендував хороший друг, який регулярно користується послугами майстра.

Основні критерії вибору автомайстерні

Швидкий пошук СТО заощадить ваш час, сили і нерви і убезпечить від використання послуг недобросовісних фахівців. На сайті представлено безліч станцій технічного обслуговування, які працюють у вашому місті і готових запропонувати послуги. Залишається тільки визначитися з тим, які критерії враховувати в процесі вибору. Ось основні параметри, які повинні впливати на рішення клієнта:

  • Перелік послуг. Чим ширше запропонований список сервісів, тим краще для замовника. Для будь-якої послуги потрібне певне обладнання та фахівці, а це говорить про те, що вони в автомайстерні є.
  • Гарантії якості. Якщо сервіс не надає жодних гарантій або встановлює безліч додаткових обмежень на її дію, то краще продовжити пошуки.
  • Стан майстерні. Нерідко навіть офіційні сервіси знаходяться в жахливому стані. Звичайно, даний критерій не є визначальним, але якщо фахівці не підтримують порядок у своєму автосервісі, то, як можна сподіватися на якісний ремонт?

На нашому сайті знайдеться СТО для будь-якого авто, в чому ви можете переконатися особисто. Максимально простий і зрозумілий інтерфейс допомагає швидше відправити заявку на ремонт, на яку обов'язково відгукнуться майстра. Залишиться тільки вибрати найбільш вигідну пропозицію.

Читати повністю